Monobloki GNB (EXIDE)

Typoszereg GF-V (Monobloki bezobsługowe w technologii żelowej)

monoblok typoszereg Gf-V

Akumulatory trakcyjne typu GF-V odnajdują zastosowanie w szczególności w przemyśle. Wliczamy do tego m.in. bezosobowe systemy transportu, ruchome pomosty robocze, maszyny wykorzystywane w sprzątaniu, wózki elektryczne podnoszone oraz pojazdy drogowe elektryczne W naszej ofercie odnajdziecie Państwo również ładowarki do tego typu akumulatorów trakcyjnych. Podsumowując to solidne i trwałe monobloki o stosunkowo niskim poziomie samorozładowania i bardzo długiej żywotności.

 - nawet do 700 cykli przy rozładowaniu do 75%

Typoszereg FF (pastowane)

monoblok typoszereg FF


Bardzo dobre właściwości również przy dużych prądach akumulatory trakcyjne typoszeregu FF zwane również akumulatorami pasowanymi, znajdują głównie zastosowanie w panelach zasilających ruchome pomosty robocze oraz w wielu innych maszynach transportowych. W naszej ofercie odnajdziesz także ładowarki do tychże akumulatorów

- bardzo dobre parametry przy dużych prądach

- zamknięte akumulatory z dodatnimi płytkami kratkowymi

- 300 cykli wg IEC 254-1

  

Typoszereg FT (pancerne)

monoblok typoszereg FT

Jeżeli poszukujesz akumulatora do zastosowań na zewnątrz, czyli np. do wózka golfowego, maszyny czyszczącej, pomostu ruchomego czy nawet do wózków podnośnikowych, to własnie akumulatory typoszeregu FT odnajdują zastosowanie. W ofercie FHU ALEX odnajdziecie także ładowarki do tego typu akumulatorów trakcyjnych.

 

- bardzo dobre wyniki przy średnich i niskich prądach rozładowania

- zamknięte akumulatory z dodatnimi płytami pancernymi

- 900 cykli wg IEC 254-1

Scroll to Top