Naprawa prostowników

Naprawa prostowników

Szybko i skutecznie

naprawa prostownikówSprawny samochód czy wózek widłowy to w dzisiejszych czasach wręcz podstawa prowadzenia działalności. Użytkownicy aut bardzo cenią sobie ich niezawodność, zwłaszcza w zimowe poranki, gdy muszą być na czas w miejscu pracy i jednocześnie liczyć się ze sprawnością maszyn w pracy. W tych warunkach istotne są sprawne akumulatory, a jeżeli występują z nimi problemy, to bardzo ważne dla posiadaczy samochodów są sprawnie działające narzędzia do ich podładowywania - prostowniki.
 
Okres zimowy jest więc głównym tym, w którym duże znaczenie mają sprawnie działające prostowniki. Pamiętać należy więc aby przed nadchodzącymi mrozami ten sprzęt był poddany przeglądowi, a w niektórych przypadkach koniecznej naprawie.
 
Naprawa prostowników jest jedną z usług, która zapewnia ich właścicielom komfort użytkowania tego narzędzia podczas późniejszego zimowego okresu, w którym akumulatory samochodowe narażone są znacznie bardziej na rozładowywanie się.
 
Profesjonalny serwis oraz naprawa prostowników to jedna ze specjalizacji, w których jako firma jesteśmy w stanie wspomóc właścicieli samochodów, tak prywatnych jak i firm posiadających ich większą ilość. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że właśnie firmy posiadające dużą flotę aut, w wielu przypadkach potrzebują szybkiej reakcji, zwłaszcza gdy tego typu znajdujące się na firmie urządzenie ulegnie uszkodzeniu.
 
Wszystkim naszym klientom zgłaszającym usterki prostowników oferujemy szybki i niezwłoczny serwis. Rozpoczynając od samej diagnozy przyczyny uszkodzenia oraz wymiany odpowiednich części, poprzez sprawdzenie sprawności po naprawie.
 
Klienci którzy zgłaszają nam usterki przywiezionych do nas urządzeń, nie tylko otrzymują zwrotnie naprawiony sprzęt ale i gwarancję na dalszą eksploatację prostowników. Podchodzimy z największym zaangażowaniem do wykonywanych przez nas usług i zapewniamy naprawy oraz serwis na najwyższym poziomie. Wymieniane przez nas części są doskonałej jakości i zapewniają urządzeniom długotrwałą żywotność.
 
naprawa prostownikówDokonujemy napraw oraz serwisów prostowników używanych w warsztatach oraz różnego rodzaju maszynach czyszczących, które przeznaczone są do ładowania akumulatorów o wysokich pojemnościach. Co więcej specjalizujemy się w naprawach prostowników o różnych pojemnościach. Staramy się nadążać za zmianami jakie wprowadzane są w tych urządzeniach tak, aby nasi klienci byli zadowoleni z obsługi.
 
Wyróżniamy się na rynku profesjonalizmem oraz indywidualnym podejściem do zlecających nam naprawy swoich urządzeń klientów. Znajomość branży, w której poruszamy się od wielu lat i w której nadal zdobywamy cenne doświadczenia pozwala nam na udzielanie pomocy praktycznie każdemu właścicielowi tego typu urządzeń. Jakość wykonywanych usług jest tak dobrze rozpoznawana na rynku, że baza naszych klientów na przestrzeni tych lat znacznie rozszerzyła się.
 

Zapraszamy do skorzystania z serwisu naprawy prostowników

Zapraszamy wszystkich właścicieli samochodów, flot logistycznych, magazynowych i transportowych wózków widłowych do skorzystania z naszych fachowych usług związanych z naprawą prostowników zwłaszcza teraz, gdy okres zimowy zbliża się do nas coraz to większymi krokami, a akumulatory wszelkiej maści stają się coraz bardziej zagrożone niespodziewaną awarią.

Kontakt

FHU ALEX Agnieszka Sitek
05-306 Jakubów, Anielinek 3a
NIP EU: PL 8221875907
Regon: 712376079
Tel./Fax. + 48 25 757 97 00
Mobile : + 48 605 332 231, 665 601 601

Opinie klientów

MAREK PIECZKA

Prosto, szybko, konkretnie, gorąco polecam!

Paweł ZAJĄC

Osobiście polecam gorąco FHU Alex, jestem naprawdę zadowolony z naszej współpracy od samego początku.

Artur Kowalski

Najlepsza firma z jaką współpracuje, serdecznie polecam!

Scroll to Top