Akumulatory i baterie trakcyjne Kraków

Akumulatory trakcyjne do elementów w wielu pojazdach, ponieważ jest to źródło energii elektrycznej w wielu pojazdach. Bardzo często nazywane są zamiennie bateriami. Otóż ​​warte uwagi, że akumulatory trakcyjne się ze względu na przeznaczenie. To oznacza, że ​​wyróżniamy baterie z elektrolitem ciekłym oraz uwięzionym w żelu. Nasza firma Fhu Alex od wielu lat później akumulatory i baterie trakcyjne. Kraków a także w innych częściach Polski - tam gdzie mieszkasz, możesz je zamówić .

Akumulatory trakcyjne Kraków - oferta i dostawa

Jak już zostało wspomniane wyróżniamy kategorie typu akumulatory trakcyjne - ze względu na rodzaj pojazdu, które mają zasilać. Dlatego w ofercie firmy Fhu Alex można znaleźć miejsce typu akumulatory trakcyjne. Kraków i inne rejony Polski - zatrzymanie w miejscu gdzie znajduje się, moje Ci je dostarczymy pod wskazany adres . Wśród nich można znaleźć między innymi: akumulatory dla przemysłu spożywczego, chemicznego i farmaceutycznego od cenników Exide, cenników widłowych od cenionego Tab oraz Sunlight, produkuje akumulatory z czystego ołowiu. W naszej ofercie można znaleźć także monobloki, prostowniki a także inne dodatkowe akcesoria jak przykład: ogniwa lub łoże w celu wymiany akumulatorów trakcyjnych.Dodać, że nasi fachowcy przeprowadzają serwisowanie oraz regeneracje, aby usprawnić działanie każde warto wartościowe.

Baterie trakcyjne Kraków - serwis i regeneracja baterii

W trosce o prawidłowe działanie i długoletnie użytkowanie firma Fhu Alex dokonuje także serwisowania i regeneracji baterii trakcyjnej. Do typowych czynności serwisowania należą między innymi: usuwanie usterek, kontrola stanu baterii, konserwacja, czyszczenie i wiele innych. Z kolei prawidłowo przeprowadzona regeneracja baterii trakcyjnej może w pełni przywrócić sprawność elektryczną. Dlatego nasi fachowcy dokonują między innymi: czyszczenia i malowania skrzyni, wymianę uszkodzonych elementów baterii, sprawdzenie stanu sworzeń i połączeń czy też ładowania odsiarczającego. Dlatego postaw na nasze akumulatory i baterie trakcyjne. Kraków i w innych rejonach Polski można dokonać zamówienia. 

 Akumulatory trakcyjne Kraków - kompleksowa i profesjonalna obsługa

Chcesz, aby Twój akumulator w pełni do pełnej sprawności? Jak już dziś nasza firma zajmuje się kompleksowe wsparcie techniczne w zakresie serwisowania i regeneracji, aby Twój akumulator mógł wrócić do pierwotnej żywotności. Jeśli Twój akumulator będzie mógł znaleźć się na naszych produktów od producentów producentów - to się opłaca! Dodatkowo można zakupić u nas prostowniki, monobloki i akumulatory trakcyjne. Kraków i inne rejony Polski - portal z którego miejsca skompresowanego, mój Ci je dostarczymy pod wskazany adres . Warto dodać, że do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, aby spełnić nawet wymagania. Masz jakieś pytania? Skontaktuj się z nami droga e-mailową lub telefoniczną.

Zapraszamy!

Kontakt

FHU ALEX Agnieszka Sitek
05-306 Jakubów, Anielinek 3a
NIP EU: PL 8221875907
Regon: 712376079
Tel./Fax. + 48 25 757 97 00
Mobile : + 48 605 332 231, 665 601 601

Opinie klientów

MAREK PIECZKA

Prosto, szybko, konkretnie, gorąco polecam!

Paweł ZAJĄC

Osobiście polecam gorąco FHU Alex, jestem naprawdę zadowolony z naszej współpracy od samego początku.

Artur Kowalski

Najlepsza firma z jaką współpracuje, serdecznie polecam!

Scroll to Top